CW161009A-R39J by bourns
Image is representational - see mfr. specs
CW161009A-R39J
Bourns
Inductor RF Wirewound 0.39uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.13A 2.9Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
RoHS Compliant
REEL Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION