FW20A8R20JA
BournsAxial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.236Diax0.472L 6.00mmx12.00mm 2W 8.2Ohm ±200ppm/C
DESCRIPTION
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.236Diax0.472L 6.00mmx12.00mm 2W 8.2Ohm ±200ppm/C