SMBJ30CA-Q by bourns
Image is representational - see mfr. specs
SMBJ30CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vwm 30V 600W Bidir Smb Aec-Q/Tape & Reel - 7" Reel |Bourns SMBJ30CA-Q
DESCRIPTION