VPR10F10K
HoneywellRes Wirewound 10K Ohm 5% 10W ±100ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
RoHS Compliant
Discontinued
DESCRIPTION
Res Wirewound 10K Ohm 5% 10W ±100ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
Search Keywords: VPR10F10K
SPÉCIFICATION
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
fournisseur:
Honeywell
Référence:
VPR10F10K
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
ECCN:
EAR99
Référence:
1
Technology:
Wirewound
Case Style:
Vitreous Enamel
Mounting:
Bolt-On
Power Rating:
10 W
Termination Style:
Radial Lug
Resistance Value:
10 KOhm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C