VPR20H150 by honeywell
VPR20H150
Honeywell
Res Wirewound 150 Ohm 5% 20W ±100ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
RoHS Compliant
Emballage
ACCESSOIRES
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: VPR20H150
fournisseur:
Honeywell
Référence:
VPR20H150
HTS:
1
Technology:
Wirewound
Case Style:
Vitreous Enamel
Mounting:
Bolt-On
Power Rating:
20 W
Termination Style:
Radial Lug
Resistance Value:
150 Ohm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C