DS4E-M-DC12V by mec relays
DS4E-M-DC12V
MEC Relays
Electromechanical Relay - 4PDT - 2A - 12 VDC - 360 Ohm - Through Hole.
RoHS Compliant
Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION