ECA-1VM101B by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECA-1VM101B
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 210mA 2000h 85°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Box Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: ECA1VM101B
Référence:
ECA-1VM101B
Package Type:
Box
Capacitance Value:
100 uF
Tolerance:
20 %
Operating Temperature:
-40 to 85 °C
Size:
6.3 x 11.2 mm
Voltage:
35 VDC