3352E-1-103LF
3352E-1-103LF
en stock: 0
Commande min: 100
Afficher le produit
3352E-1-103 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3352E-1-103
Bourns
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 10.67 X 5.33mm) Pin Thru-Hole Bag
Non-Compliant
BULK Emballage
ACCESSOIRES
DESCRIPTION
Search Keywords: 3352E1103
Référence:
3352E-1-103
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
CR
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
BULK
Mounting:
Through Hole
Number of Turns:
1(Elec),1(Mech) Turns
Termination Style:
Pin
Power Rating:
0.5 (1/2) W
Resistance Value:
10 KOhm
Tolerance:
20 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
8.89 x 10.67 x 5.33 mm
Operating Temperature:
-55 to 125 °C
  This product is NOT RoHS Compliant.  See Alternatives
EN STOCK: 50
Expédition today, if you order in
Buy all 50 in-stock or the regular minimum order quantity of 100