3362W-1-202LF
3362W-1-202LF
en stock: 3 000
Commande min: 250
Afficher le produit
3362W-1-202 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3362W-1-202
Bourns
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.6 X 4.7 X 6.99mm) Pin Thru-Hole Tube
Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 3362W1202
Référence:
3362W-1-202
Unité de mesure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
TW
ECCN:
EAR99
200
Resistance Value:
2 KOhm
Tolerance:
10 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
6.6 x 4.7 x 6.99 mm
Operating Temperature:
-55 to 125 °C